Nu heel Nederland over is gegaan op de OV-chipkaart zal het ‘papieren' maand- en weekabonnement binnenkort verdwijnen. U kunt uw abonnement voortaan op uw OV-chipkaart zetten.
Vanaf nu zijn bij Twents week- en maandabonnementen voor de OV-chipkaart te verkrijgen. U kunt dan geen papieren week- of maandabonnement meer kopen bij de diverse verkoopadressen.
Jaarabonnementen kunt u ook op de OV-chipkaart zetten. Daarnaast heeft u ook nog een papieren 'zichtkaart' nodig.
Twente
Voor reizen met buslijnen van Connexxion in Twente kunt u een abonnement op uw
persoonlijke OV-chipkaart zetten via internet, bij de oplaadautomaten en bij Breaxx busstation Enschede.
Lees meer>>
Gelderland
De provincie Gelderland heeft besloten om abonnementen
NIET op de OV-chipkaart te zetten. Op de bussen van Arriva en ook op de Syntus-bussen in Zutphen-Hengelo-Oldenzaal (bussen in de gemeenten Hof van Twente, Rijssen-Holten en Wierden) zijn 'verchipte abonnementen' niet geldig.
De bussen van Arriva en Syntus rijden echter ook op enkele Connexxion buslijnen in Twente.
Reist u met een abonnement op buslijn 73/74 Enschede-Haaksbergen?
Neem dan geen abonnement op uw OV-chipkaart, maar koop een papieren abonnement. Daarmee kunt u op dit traject zowel met de bussen van Connexxion als met de bussen van ARRIVA en Syntus reizen. Het papieren sterabonnement is tot en met 31 december verkrijgbaar bij de huidige verkooppunten; na 31 december via
www.arriva.nl